ДЗВІН

Затриманих учора під ОДА відправляють у Смілу й Городище. У черкаському ІТТ нема місць?!

sizo_informator.suНині в Придніпровському ізоляторі тимчасового тримання знаходиться 46 осіб із числа затриманих учора міліцією після штурму облдержадміністрації 58 мітингувальників.

Про це повідомила Вікторія Феофілова з громадської організації “Молода Черкащина”, яка опікується визволенням затриманих мітингувальників.

“В цілому в Придніпровському ІТТ вже 46 людей . Ще як мінімум 2, швидше за все, в Соснівському РОВД. Місць в ізоляторі всього близько 30, тому людей вже відправляють на Смілу і Городище. Поки побитих не виявили. Родичам допомогли знайти своїх  Але деяких так поки і не знайшли. Вони в розпачі мерзнуть під Сосновським РОВД і під ізолятором, сподіваючись хоч щось дізнатися”, – написала Феофілова в своєму фейсбуку.

Але адвокати, яких ми опитали у зв’язку з цією інформацією, скептично поставилися до нехватки місць як до причини перевезення частини затриманих до інших місць.

На їх думку, подібне “заплутування слідів” з боку міліції може мати на меті якомога довше затягнути час доступу захисників до затриманих. Тим самим здійснюється додатковий тиск і на їхніх родичів з метою схилити самих затриманих до “співпраці зі слідством” та визнання провини.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    В городищі якраз між начальником міліції Випною та прокурором району Новіковим повна злагода та розуміння. Вони вже давно куми та бізнеспартнери. Кришують один одного.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: