ДЗВІН

За виборами Даценка й Булатецького слідкуватимуть по обидва боки Атлантики

DSC_0049Леоніда Даценка й Миколу Булатецького чекають під куполом Верховної Ради.

“Цих хлопців дуже бракує у Верховній Раді. Жителям Черкас і Черкаської області бракує адекватних представників у центральній владі. Губернатор – самі знаєте який, мера нема, два округи – порожні місця у Верховній Раді. Так не має бути. Регіон, який стільки вкладає у державу, не може бути обділений представництвом”, – вважає народний депутат від “Батьківщини” Леся Оробець.

За її словами, опозиція провела максимальну інформаційну кампанію після того, як у 2012 році ЦВК прийняло рішення про неможливість установити вибори на округах, де перемогли Леонід Миколайович і Микола Іванович.

“Ми зробили все можливе, щоб після того, як ми отримали цей результат, щоб по обидва боки не те що Дніпра, а по обидва боки Атлантики знали про Даценка й Булатецького. Тому що округ, де кандидат перемагає на 12 тисяч голосів і чомусь не вдається при всіх документах встановити перемогу – це притча во язицех. Про це знають і в Європі, і в Америці. Я говорю не лише про те, що будуть міжнародні спостерігачі, які хочуть приїхати і дати оцінку тому, як будуть проведені вибори. Я говорою також про те, яким чином буде сприйматися Україна. Бо ці вибори – це не лише вибір, ким будуть представлені черкащани в Києві. Але й те, як буде сприйнята Україна, який тут рівень демократії, свободи слова, рівень захисту прав людини”, – відзначила Оробець.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: