ДЗВІН

За півроку лідери опозиції мусять назвати свого кандидата в президенти, – Даценко

DSC (23)Нова політична осінь в Україні, не секрет, проходитиме під знаком майбутніх президентських виборів. До сьогодні про участь у виборах Глави держави заявили майже всі існуючі в країні політичні сили. Як вважає не визнаний владою переможець парламентських виборів по 197-му виборчому окрузі Леонід Даценко, на старті цієї політичної події перебувають всі опозиційні партії. І «Свобода», і «Батьківщина», і «УДАР» готові виставити власних кандидатів.

- Для нас в області найважливіше утриматись у форматі об’єднаної опозиції і працювати єдиною командою. У лідерів опозиції є півроку. Цього цілком досить, щоб вони могли домовитись і виставити єдину кандидатуру від опозиції ще до першого туру. Ми із Миколою Булатецьким притримуємось думки щодо доцільності висунення єдиного кандидата від опозиції на президентські вибори, – пояснив Леонід Даценко.

Прізвище конкретного кандидата у президенти, що його висунуть із числа лідерів опозиції, на думку політика, не таке вже й важливе. Значно важливіше, щоб в процесі обговорення кандидатури, лідери опозиції чітко визначились із його програмою дій і командою.

- Ще до початку перегонів виборці мають знати не тільки хто буде кандидатом від об’єднаної опозиції, але й прізвища майбутніх Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра та персональний склад Кабміну, який сформує опозиція, прийшовши до влади, – переконаний Леонід Даценко.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: