ДЗВІН

“За кількістю потерпілих Черкаси на першому місці в Україні!” Брифінг нардепів (додано відео)

Після того, як зустріч депутатів ВРУ із губернатором Черкащини не відбулась, нардепи провели для черкаських журналістів імпровізований брифінг. Спілкування нардепів Миколи Томенка, Ірини Геращенко, Леоніда Даценка та Віктора Тимошенка із пресою проходило у вестибюлі готелю «Дніпро».

Нардепи повідомили, що прибути до Черкас їх змусили масові факти побиття людей у Черкасах працівниками «Беркуту». Парламентарі кілька годин провели у третій міськлікарні, де перебувають побиті міліцією городяни і іногородні автомайданівці.

Ситуацію із штурмом Черкаської ОДА і поведінкою «Беркуту» обранці назвали провокацією влади проти мирних громадян, метою якої є запровадження в Україні надзвичайного стану.

Депутат-мажоритарник Віктор Тимошенко, який працював у більшості ВРУ повідомив, про те, що його команда створила своєрідний штаб допомоги потерпілим від «Беркуту» учасникам акцій, що були в Черкасах. Для того, щоб громадяни змогли знайти своїх родичів, зниклих під час недавніх подій у Черкасах, команда Віктора Тимошенка організувала роботу телефону «гарячої лінії». Всім, хто не може знайти зниклих родичів пропонують телефонувати на номер 093 702 72 11.

Микола Томенко назвав Черкаси найбільш гарячою точкою української революції.

- У перерахунку потерпілих від «Беркуту» у Черкасах на душу населення, їхня кількість переважає кількість поранених у ході барикадних боїв у столиці на вулиці Грушевського, – зазначив Микола Томенко.

Депутати переконані, що відповідальність за кров черкащан, политу у ході акцій, відповідальність мусить нести влада.

За словами депутатки із партії «УДАР» Ірина Геращенко, яка є куратором Черкащини у Верховній Раді, те що вона побачила в Черкасах – це тортури над людьми. Тому депутати вимагатимуть від омбудсмена в Україні Валерії Лутковської негайного вивчення подій в Черкасах.

Також обранці будуть ставити питання у парламенті про парламентське розслідування дій міліції, «тітушок», інших кримінальних елементів і влади в Черкасах і в Україні. Окремо вивчатимуть питання залучення владою для участі у кривавих розправах над мирними громадянами спецпризначенців із Росії.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: