ДЗВІН

«УДАР» просить Януковича «всипати» Тулубу за Гайдамацький став у Холодному Яру

682779de9f8dВідомий Гайдамацький став, що поблизу Мотрониного монастиря у Холодному Яру на Черкащині, фактично знищений через чиновницьку недбалість і корупційні дії місцевої влади . Роботи із «розчищення», на які пішло два роки та «освоєно» 92 805 гривню при кошторисній вартості будівництва у сумі 148 572 гривні, перетворили це історичне місце на болото.

– Ще восени минулого року влада виділила кошти на розчищення ставу від мулу. Тоді з нього повністю спустили воду і розрили бульдозерами. Але досі роботи не завершені, а на дні ставу тепер одні водорості та болото. Саме джерело наповнення води внаслідок таких горе-робіт пошкоджене, тому вода тепер там не наповнюється, – розповів голова Черкаської обласної організації партії “УДАР” Віталій Іляшенко, який разом з журналістами та партійними активістами побували у Холодному Яру .

Як дізналися представники партії, загальна кошторисна вартість будівництва, згідно зведеного кошторисного розрахунку – майже 150 тисяч гривень бюджетних коштів. На виготовлення робочого проекту «Поліпшення технічного стану та благоустрій Гайдамацького ставка в адмінмежах Мельниківської сільської ради» з визначенням аналізу ґрунту, проведенням державної експертизи кошторисної частини робочого проекту затрачено 13 365, 37 гривень. Роботи з очищення ставка від мулу виконувало Правобережне міжрайонне управління водного господарства. На проведення земельних робіт затрачено 79 439,6 гривень. А цьогоріч реконструкцію водоскидної споруди та каптаж джерела доручили приватному підприємству «Агронік». Тобто, затрачено 2/3 частини із запланованих коштів, а дивлячись на результат виконаної роботи, розумієш, що це не зрозуміло коли закінчиться.

Днями керівництво Чигиринської районної державної адміністрації прозвітувало про виконання робіт з розчищення ставка. Згідно з проектною документацією, роботи мали завершитися цьогоріч. Проте чиновники так нагосподарювали, що тепер виправляти помилки доведеться вже в наступному році – за додаткові кошти із бюджету.

Тим часом губернатор області Сергій Тулуб неодноразово обіцяв, що роботи з розчищення ось-ось завершать. Але минув рік, і досі нічого не змінилося.

– Нинішня влада зруйнувала хату чумака у Моринцях, закриває лікарні і школи. Гайдамацький став – це ще один приклад бездарного та корупційного управління областю Тулубом. Ми звертаємося до Президента України з проханням дати доручення правоохоронним органам розібратися з цією черговою аферою місцевої влади. Також вимагаємо відповідальності Тулуба, який руйнує чужу для нього область.

В свою чергу , народний депутат України від партії «УДАР» Ірина Геращенко, яка є куратором області, разом зі своїм колегою від «Батьківщини» Миколою Томенком вже підготували депутатський запит до Генеральної прокуратури, де виклали всю наявну в них інформацію щодо знищення ставу та розтрати державних коштів, які мали піти на його відновлення.

Зазначимо, що за легендою у Гайдамацькому ставі повстанці Залізняка святили ножі, перед тим, як почати повстання, відоме під назвою Коліївщина.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: