ДЗВІН

“УДАР” активно розбудовує партійну структуру на Черкащині

Жашків 2Протягом 27-28 грудня в Черкаській області відбулись установчі збори у чотирьох місцевих організаціях політичної партії “УДАР”.

Так, 27 грудня відбулись установчі збори Чигиринської районної організації – її керівником делегати обрали Павла Романенка, який вже встиг себе проявити в “УДАРі” участю в багатьох акціях партії на Євромайдані в Києві.

Цього ж дня були обрані керівники Корсунь-Шевченківської міської організації партії “УДАР”. Головою став Володимир Воропай, а заступником Сергій Чередніченко – депутат Корсунь-Шевченківської райради.

Також керівні органи районної парторганізації були обрані у Монастирищі. Тут головою “районки” став Євген Роздорожній. А одним із його заступників став Олександр Григораш, який працює заступником директора Монастирищенського машинобудівного заводу.

Крім цього, Жашківську районну партійну організацію очолила відома в районі підприємець Анна Затокова, а заступниками стали Богдан Порхун та Тетяна Чорногорець. Жашківські партактивісти відразу взялись за справу: сформували делегацію на Євромайдан у Києві, яка поїде на Новий Рік, та почали розслідування стосовно факту роздачі місцевими регіоналами прострочених солодощів дітям під Новий Рік.

– За 2013 рік у кожному районному центрі Черкащини нам вдалося сформувати дієву партійну структуру “УДАРу” із активних людей, які вже перевірені роботою в партії. У 2014 році доукомплектуємо міські в районах організації та приділятимемо особливу увагу первинним у селах організаціям, – заявив голова Черкаської обласної організації Віталій Іляшенко.

Поділитися цією новиною з друзями
3 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  Романенко очолив УДАР в Чигирині?!!!!! У Іляшенка що, криша геть з’їхала? Гіршої кандидатури не змогли знайти? Во маразм! Бондаренко, Ботнар, розкажіть Віталіку, хто такий Павлуша.

 2. Відповіcти

  Володимир Кличко Уроженец поселка Беловодское Московского района Киргизской ССР. Вместе с родителями (отец – офицер авиации, мать – служащая) и младшим братом Владимиром (он тоже стал боксером с мировым именем) жил в разных уголках Советского Союза. В 1985 году семья переехала в Украину.
  Уроженец поселка Беловодское Московского района Киргизской ССР. Вместе с родителями (отец – Советский офицер , мать – служащая) и младшим братом Владимиром жил в разных уголках Советского Союза в основном в России. В 1985 году семья переехала в Украину.

  В сентябре 2009 года Яценюк был включён в издание «50 известных евреев Украины», составленное профессором Академии истории и культуры евреев имени Шимона Дубнова, президентом Львовской областной еврейской общины Рудольфом Мирским и исполнительным директором Академии истории и культуры евреев Александром Найманом.

  Гарний хлопець Олег Тягнибок
  Закончил львовскую школу № 8 с углублённым изучением немецкого языка[3]. Классным руководителем у него была учитель русского языка и мать будущего шоумена Александра Богуцкого (укр.)русск.. В 1982—1989 г. — член Комсомола. С июля 1987 по май 1989 года проходил срочную воинскую службу в ракетных войсках Советской армии[

  • "ДЗВІН"
   Відповіcти

   І що? Який ваш висновок? Нам цікава ваша думка, а не перелік загальновідомих фактів…Як є бажання працювати у Вікіпедії, то там ці відомості згодяться. І непотрібно розбивати свій коментар на кілька невеликих. Не варто заходити з різних адрес – ми ж не “поліція нравів”)))

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: