ДЗВІН

У Смілі діяла група наркоторговців

do7Банду із трьох продавців наркотиків викрили працівники карного розшуку Смілянського міськвідділу міліції. Наймолодшому члену банди виповнилося 25 років, найстаршому – 31. Жоден з затриманих раніше не потрапляв в поле зору міліції.

Діяла на території сміли злочинна група із квітня цього року.

Ланцюг яким наркотик потрапляв до міста, а потім до споживачів міліціонери відстежували декілька тижнів. Як з’ясувалось, в групі були чітко визначено роль кожного у процесі поставки наркотику в Смілу, підбору клієнтів з числа наркозалежних осіб та збуту наркотичних речовин. Найменший учасник злочинного групування, особисто займався поставками наркотиків іншим членам групування, які в подальшому займалися його розповсюджуванням. За короткий строк у них було вже певне число постійних клієнтів, які приносили стабільний дохід.

Щоб затримати банду на гарячому, та не дати наркоторгівцям жодного шансу уникнути відповідальності, працівники міліції розробили і втілили в життя спец операцію. Затримали наркоторговців на гарячому, під час оперативної закупки наркотиків. Щодо затриманих розпочато кримінальне провадження за незаконне виробництво, виготовлення, придбання зберігання та збут наркотичних засобів.

Мирослав Дебич
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: