ДЗВІН

У Черкасах відродили рух дружинників

Більше півроку вулиці обласного центру разом із нарядами батальйону патрульно-постової служби патрулюють члени добровільних народних дружин. Щоправда тепер вони називаються не «ДНД», як за радянських часів, «громадські формування з охорони громадського порядку». Відродженням суспільно-корисного руху опікується мерія Черкас.

Дві громадські організації відповідних формувань у Черкасах створено ще навесні минулого року. А на патрулювання вони почали виходити із минулого літа. Хоча у складі організацій є молодь, але значну кількість особового складу формувань становлять пенсіонери правоохоронних структур. Представники міліцейського керівництва області наголошують, що завдяки цим формуванням вдалось значно збільшити кількість патрулів. Разом обидві організації налічують близько півсотні бійців, які спільно із міліціонерами виходять на патрулювання.

Жодної оплати члени формувань не отримують, проте міська влада обіцяє компенсувати безоплатну роботу «дружинників» безкоштовним проїздом у міському транспорті та 50-відсотковою «скидкою» на квартплату. А також запевняє, що забезпечить усіх членів формувань спеціальними форменними жилетами. Частина ж «дружинників» вже мають відповідні жилети.

Так що, шановні жителі Черкас, якщо ви побачите у місті людей у жилетах із написом «громадське формування», не лякайтесь. То тепер так називаються бійці колишніх «ДНД».

 Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: