ДЗВІН

Тулубу треба опублікувати список “невхідних” людей

DSCF6709Помічник депутата Черкаської обласної ради Наталії Старікової Ігор Сичов, якого правоохоронці, застосовуючи фізичну силу, не пускали на засідання сесії облради 26 квітня, написав заяву у міліцію та прокуратуру. Про це він повідомив сьогодні на прес-конфренції.

- В котрий раз я не можу потрапити на сесію облради, бо мене неропускають міліціонери та невідомі люди. Якщо в Черкасах є особи, яких губернатор Черкащини Сергій Тулуб через якісь причини не хоче бачити на сесії, то нехай складе «чорний список» та опублікує, а чи почепить його перед входом до облради. Ми з Юрієм (Юрій Ботнар – голова Черкаської обласної організації ВО “Свобода”, помічник-консультант нардепа Юрія Сиротюка, – ред.) написали заяву слідчому, слідчий її прийняв. Є відео, на якому добре видно, як працівники державної служби охорони та якоїсь охоронної фірми “Тайфун” нас просто відштовхували і не пускали у Будинок рад на очах міліції , – висловив невдоволення помічник депутата облради Наталії Старікової та голова молодіжного крила обласної організації «Фронт змін» Ігор Сичов.

«Оцінив» по достоїнству громадський діяч і потуги міліціонерів, які вперто не допускають його до сесійної зали:

- Правоохоронці повинні зрозуміти, що якщо вони показуватимуть поганий приклад, демонструючи зневагу до законів, то через якийсь час зневагу до законів може показати і суспільство. І в першу чергу погано від цього буде правоохорнцям, – вважає Ігор Сичов.

Ігор Сичов підкреслив, що перешкоджання помічнику-консультанту депутата місцевої ради у доступі на сесійне засідання ради є порушенням п.5 ст. 29 Закону України про статус депутата місцевої ради, за яким той має право входити і перебувати у приміщеннях відповідної місцевої ради за пред’явленням посвідчення помічника-консультанта, дотримуючись встановленого порядку; бути присутнім на сесіях обласної ради у відведених для цього місцях”.

За словами Наталії Старікової, ініціатива не пускати окремих осіб на сесійні засідання обласної ради виходить від керівництва ради.

– У нас окупантський режим. Конституція – не діє, регламент обласної ради – не працює, закон про статус депутата місцевих рад теж. Правоохоронна система працює виключно на Тулуба Сергія Борисовича – як він скаже, так вони й роблять. У розпал ситуації з перешкоджанням доступу на сесію я побачила заступника начальника управління МВС у Черкаській області Івана Корсуна, підійшла з проханням відреагувати на ситуацію. На що він мені відповів: “Усі питання – до керівництва обласної ради”. Тобто, розпорядження йде від них. Кого скаже голова облради Валерій Черняк не пускать, то так міліція й робить, – зауважила Наталія Старікова.

Нагадаємо, що 26 квітня правоохоронці перешкоджали доступу на сесійне засідання депутатів із фракції “Фронт змін”, їх помічників, журналістів. Міліціонери застосовували фізичну силу, заблокували двері до Будинку рад.

На сесії звітувався голова обласної держадміністрації Сергій Тулуб.

Андрій Продан

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: