ДЗВІН

Ціни на цукор “відв’яжуть”

189835В Україні будуть створені умови для ефективного функціонування та розвитку цукрової галузі. Так, Кабмін ухвалив законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру». Згідно з цим документом, буде вдосконалено механізм державного регулювання виробництва цукру, скасовано мінімальні ціни на цукрові буряки та цукор квоти «А» тощо. Для того, щоб ці зміни набули чинності, законопроект має ухвалити Верховна Рада, – інформують у прес-службі Мінагрополітики.

Згідно з законопроектом, планується скасувати мінімальні ціни на цукрові буряки та цукор квоти «А». Також буде вдосконалено механізм державного регулювання виробництва цукру через квотування, встановлено порядок використання понадквотового цукру. При цьому передбачено лише грошову форму розрахунків між учасниками бурякоцукрового комплексу.

Відтак, ухвалення цього законопроекту допоможе створити в Україні умови для ефективного функціонування та розвитку цукрової галузі. Окрім того, буде забезпечено захист внутрішнього ринку цукру та національного товаровиробника.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: