ДЗВІН

“Треба посадить Одарича й Тулуба – бо мовчали про злочини один одного”, – Даценко

Odarich4Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич і губернатор Сергій Тулуб, що нині ведуть між особою непримиренну війну, обидва заслуговують на кримінальну відповідальність. Таку думку сьогодні на прес-конференції висловив координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

“Сьогодні треба посадить Одарича і Тулуба. Згідно статті в кримінальному кодексі, коли знаєш про злочин і не повідомляєш, настає кримінальна відповідальність. Виявляється, Сергій Олегович знав про всі злочини, які робив Сергій Борисович. І Сергій Борисович знав про злочини Сергія Олеговича, але вони мовчали. Бо домовилися”, – сказав Леонід Даценко.

На його думку, нині Тулуб визначив головного ворога і знищує його будь-якою ціною: критикою, криміналом, тиском на суд.

“Раз уже кінчають Одарича, то давайте вже всі кримінали, які були по місту, повісимо на нього. Може, десь згвалтування було? То це ж, мабуть, банда Сергія Одарича проходила, затягли в кущі і згвалтували. Доходить до абсурду… Невже не було у Партії регіонів представників у виконкомі? Та були, ще й на перших посадах – секретар і перший заступник. І більшість була у міській раді були разом з Сергієм Олеговичем. То чому тоді мовчали? Тільки опозиція критикувала, а решта потирали руки і казали: “Та вони ж друзі”. Тепер Тулуб і Одарич не друзі – і починаються політичні замовлення. Тільки так можна це оцінити. Але посадить треба обох, бо мали інформацію про один одного, що творили антизаконні речі – і мовчали”, – сказав Леонід Даценко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: