ДЗВІН

Старікова нагадує Білоусову про комуністичні обіцянки

DSC_0018Депутат Черкаської обласної ради від політичної партії “Фронт змін” Наталія Старікова нагадує міській владі Черкас про повернення городянам зайво сплачених коштів за “комуналку” впродовж 2,5 років.

“У березні цього року прокурор міста Черкаси звернувся з позовом до Черкаського окружного адміністративного суду про зобов’язання КП “Соснівська СУБ”, “Придніпровська СБУ”, “СУБ “Митниця” зробити перерахунок вартості житлово-комунальних послуг, надмірно сплачених населенням з 1 грудня 2008 року по 1 квітня 2011 року. 21 травня Черкаський окружний адміністративний суд зобов’язав комунальні підприємства Черкаської міської ради провести перерахунок коштів. Закликаю міську владу в особі в.о. міського голови Віктора Білоусова та виконкому проконтролювати, щоб такий перерахунок черкащанам був зроблений. Не всі люди можуть витрачати час, зусилля і кошти, щоб добиватися повернення цієї різниці через суди”, – заявила Наталія Старікова.

Цікаво, як поведе поведе себе в цій ситуації Віктор Білоусов. Будучи депутом міської ради він активно підтримував повернення коштів за “комуналку” та всіляко виступав проти так званої комерціалізації комунальних підприємств, що її запровадив уже колишній мер Сергій Одарич. Уже більше місяця Віктор Федорович сидить у кріслі Сергія Олеговича, втім, як бачимо, чомусь виправляти помилки свого попередника не квапиться.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: