ДЗВІН

Прес-служба черкаської міліції запевняє, що журналісту ніхто не перешкоджав

Під час інциденту 5 січня в Черкасах з перешкоджанням правоохоронцями перегляду кінофільму про Межигір’я один із “грифонівців” мало не вибив камеру з рук фотографа обласної газети “Вечірні Черкаси” Ігоря Єфімова. Це добре видно на фото.6_01_2014

Утім, прес-служба черкаської міліції замість того, щоб вибачитися перед журналістом, оприлюднила прес-реліз, в якому піддано сумніву факт перешкоджання правоохоронцем роботи фотографа.

“По даному факту проводиться перевірка і попередньо встановлено, що дане фото не відображає реальної ситуації, яка мала місце. Прес-служба звертається з проханням до представників засобів масової інформації залишатися неупередженими під час виконання своїх професійних обов’язків”, – зазначають в прес-релізі.

Виходячи з того, що прес-служба обласного управління МВС виражає офіційну точку зору “силовиків”, можна зробити висновок, що згаданий інцидент не є випадковістю, а відображає цілеспрямований курс МВС на посилення тиску на працівників ЗМІ.

Нагадаємо, що перешкоджання журналістам здійснювати їх професійну діяльність є кримінальним злочином і карається відповідно ст. 171 Кримінального кодексу України.

Черкаські журналісти двічі за останній місяць пікетували обласне управління МВС, виступаючи проти побиття своїх колег. “У сьогоднішньому вигляді міліція становить суспільну небезпеку, а міністр або не контролює ситуацію у відомстві, або ж є ініціатором відповідних вказівок, які спричинять агресію з боку його підлеглих до співробітників засобів масової інформації”, – йшлося у заяві журналістів, зачитаній під час акції 26 грудня.

Варвара Горова

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    В обовязки черкаської міліції вже входить- зносити намети опозиції та перешкоджанню переглядів фільмів.Браво міліція,ви проявляєте неабияку мужність і заслуговуєте на бойові нагороди!

  2. Відповіcти

    Обов`язки міліції? Та помилуй Господи! Звідки у Черкааської міліції обов`язки? У неї є тільки права! А давайте запитаємо її (Черкаську міліцію – у тому числі слідчий відділ Соснівського РВ в м. Черкаси) скільки ще років вона (міліція) буде “розслідувати” кримінальну справу про викрадення майна Черкаської газети “ФАКТОР”. Уточню кримінальна справа порушена 3 березня 2004 року її № 0100400261. Якщо я правильно вмію рахувати міліція “розслідує” цю справу вже майже 10 (десять) років.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: