ДЗВІН

Останнє рішення “помаранчевих”: “Наша Україна” самоліквідувалась і попросила вибачення

9 із 12 делегатів від Черкаської області, які дісталися ХІІ з’їзду політичної партії «Наша Україна», проголосували за ліквідацію партії. Це було останнє рішення «помаранчевих».

Останній з’їзд партії відбувся 2 березня. На підставі статуту було прийнято чотири рішення: припинити діяльність політичної партії «Наша Україна» шляхом ліквідації (саморозпуску), припинити діяльність організації та осередків, голови, лідера, установчі документи, печатки, прапор парті передати до музею Помаранчевої революції при Києво-Могилянській академії, створити ліквідаційну комісію.

Окремо уже колишні члени партії прийняли звернення до української громадськості, у якому йдеться про те, що Україну окупував злочинний режим, кожна політична сила повинна відмовитися від нього. «Наша Україна» – партія Майдану, яка з одного боку об’єднує тисячі українських патріотів, а з іншого – зрада та лицемірство її лідера Віктора Ющенка призвели до краху помаранчевої ідеї. Партія просить вибачення в суспільства, що Віктор Ющенко не виправдав сподівань українців,» – йдеться у зверненні.

– У президії були присутні 19 представників обласних парторганізацій, в тому числі й я, – розповідає уже колишній голова Черкаської обласної організації «Наша Україна» Микола Каплій. – Усього був присутній 291 делегат, рішення було прийняте більшістю голосів, черкаська делегація голосувала «за» одностайно.

Окремо партійці хотіли розглянути питання щодо підігрування «Нашої України» партії влади на парламентських виборах 2012року, однак доповідачем мав бути сам Віктор Ющенко, який на з’їзд не з’явився…

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: