ДЗВІН

Одарич не йтиме на вибори по 194 округу, бо не хоче бути тушкою

AC31A3B4-9AF3-422A-A101-42883E82C1F2_mw1024_n_sЕкс-мер черговий раз запевнив, що не братиме участі в перевиборах на проблемних округах.

«Мене дивує ця істерія навколо того, що Одарич висуватиметься на 194 окрузі. Я вже озвучував свою позицію і хочу зробити це ще раз: у 194 окрузі у жовтні 2012 року черкасці свій вибір зробили абсолютно чітко, внятно і недвозначно. Я можу як завгодно скептично ставитися до Миколи Булатецького, як я і ставлюся, але є воля черкасців, які обрали його народним депутатом від 194 округу. І якщо це комусь там в Києві не подобається, то це їхні проблеми, – повідомив Сергій Олегович сьогодні на брифінгу. – У цій ситуації черкасцям, для тих хто не зрозумів, треба прийти й ще раз підтвердити свій вибір. Я взагалі вважаю, що будь-який кандидат, який не брав участь у виборах і з’явиться у 194 окрузі, це людина-тушка для забезпечення перемоги провладного кандидата. Тому якби комусь не хотілося мене виштовхати на округ 194 і здихатися таким чином, чи розпоришити якісь голоси – цього не відбудеться, якби цього не хотілося Тулубам, Воротнікам, Жуковським».

Також Одарич пояснив, чому став противником Валентини Жуковської.

«Я розчарувався у пані Жуковській тоді, коли Центральна виборча комісія прийняла рішення про неможливість встановити результати волевиявлення виборців. Ніхто, ні з яких мотивів не має права зневажати вибір громадян. Ніякі політичні симпатії антипатії, ніякі особисті стосунки, ніякі економічні аргументи не можуть бути виправдані нехтування вибору громадян. Є вибір людей, кожен із нас до моменту голосування в межах завгодно впливати на цей вибір, можемо агітувати, але все це закінчується у п’ятницю. Далі є тільки громадянин, бюлетень і скринька для голосування. Все. Як сталося так і сталося. А намагання після цього сказати: «Рєбята, 40 % вас дурні і не маєте права обирати когось іншого крім Жу-Жу. І тому, раз ви так неграмотно проголосували, то ми вас ще раз пошлемо голосувати. Так робити не можна. І я це не приховував: і я в всі депутати «Вільні демократи» голосували одностайно за висловлення стурбованості цим фактом, за звернення до президента, до ЦВК з вимогою встановити результат і встановити хто став причиною, що цим результатом знехтували».

Олександра Полянська
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: