ДЗВІН

Наскільки я суспільно-небезпечний

222

2 роки тому мене з 1 по 4 червня “закрив” в Придніпровському ізоляторі тимчасового тримання суддя Валерій Чепурний за дрібне хуліганство, яке проявилось, на думку Феміди під час протестної акції опозиції 24 травня 2011 року.
Тоді я перший взяв у руки балончик з фарбою і на паркані під обласною адміністрацією написав, що ця влада має піти у небуття.
Суддя Чепурний тоді нашвидкоруч запроторив мене і Сергія М. за ґрати, адже він як представник правосуддя тоді порахував, що ми становимо небезпеку суспільству і штрафом чи попередженням відбутись не можна, треба ізолювати нас від людей.
Насправді я швидко забув про ту відсидку і вже навіть обличчя судді Чепурного не пам’ятаю, розумію, що судді в нас легко піддаються навіюванню з боку владутримаючих і тому за останніми статистичними даними українському правосуддю довіряють 5.7 % українців.
Пройшло 2 роки і тут прогреміла в ЗМІ інформація, що під пабом “Оскар” якийсь невідомий наніс декілька ударів ножем депутату
Черкаської райради О.Яценку (ВО “Батьківщина”) Депутат потрапив в реанімацію боротися за життя, а злочинець – в міліцію.
І от на вихідних дізнаюсь, що суддя Чепурнний еволюціонував та гуманізувався, і під заставу відпустив мужика який любить різати вночі людей на свободу… тож виявляється я набагато небезпечніший ніж маньяк з ножем?

P.S.
Чогось мені здається, що лівосуддя імені чепурних може призвести до правосуддя імені Лінча. ..

Поділитися цією новиною з друзями
1 пінгбек до цього допису
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: