ДЗВІН

На Чорнобаївщині «соколята» розказали школярам про Голодомор

DSCN192022 і 25 листопада 2013 року на Чорнобаївщині, відбувся показ фільму «Хлібна гільотина» у школах Ревбинців, Лихолітів, Великих Канівців, Ірклієва, Старого Коврая, Новоукраїнцки, Лукашівки, Веселого Хутору, Крутьків, Малих Канівців та Чорнобаю. Захід організував місцевий осередок МГО «Сокіл» за підтримки районної організації ВО «Свобода».

Головним завданням показу було донесення правдивої інформацїі до учнів, які вивчають історію, що неприйнятна для вивчення, оскільки нинішня влада змінює книги, в яких голодомор та інші події замовчуються; підтвердити що Голодомор – це геноцид українського народу, був штучно створений радянською владою для винищення українського народу.

Коментуючи проведення цих заходів, координатор Чорнобаївського осередку ВМГО «Сокіл» Сергій Піка наголосив: «Проведення показу фільму засвідчує, що з кожним днем все більше людей розуміють важливість вшанування тих, хто вмирав через те, що вони були українцями, патріотами своєї держави і до кінця вистояли, показуючи незламність українського патріотичного духу. Цей фільм закарбується в пам’яті кожного глядача, та змінить ставлення не тільки до Голодомору а й про радянську владу. Мені дуже приємно, такий захід мене підтримала переважна більшість шкіл Чорнобаївського району. Вони погодилися співпрацювати з нашою організацією, позитивно сприйняли та підтримали діяльність молодих націоналістів. Це важливий крок у розвиток організації, бо саме з шкільних років потрібно розвивати націоналістичну свідомість, знаходити та виховувати в них майбутнє нашої великої держави», – повідомляє прес-служба  обласного осередка “Свободи”.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: