ДЗВІН

На черкаському Євромайдані оголосили “чорний список” ворогів демократії

SONY DSCЄвроймайдан у Черкасах увечері 8 січня розпочався з молитви за Україною, яку з учасниками акції прочитали священики УПЦ КП отці Олександр і Володимир. Слова молитви химерно спліталися з дитячими піснями, які лунали з кількох колонок Центру юнацької й дитячої творчості. Концерт ЦДЮТу “випадково” збігся в часі з акцією майданівців.

Утім, не виключено, що опозиціонерам заборонять збиратися і на площі біля ЦДЮТу. Як розповів член ради обласного відділення ГО “Всеукраїнська організація Майдан” Віталій Ілляшенко, влада вирішила прийняти судову заборону і стосовно цього місця.

SONY DSC

“Невже вони на кожній площі, де ми будемо збиратися, будуть забороняти акції судом? Тоді просто не залишиться місця без судової заборони, – сказав Ілляшенко. – В неділю заходи до 60-річчя Черкащини на Центральній площі відбувалися незважаючи на судову заборону”.

SONY DSC

Депутат обласної ради Анатолій Бондаренко зачитав місцевий люстраційний список осіб, які нанесли найбільшу шкоду демократії на Черкащині. Його склали за участі громадськості.

Першим номером у переліку йде голова облдержадміністрації Сергій Тулуб. Другий – голова облради Валерій Черняк.

“Був порядним лікарем, але перейшов на службу до Партії регіонів”, – зауважив Бондаренко.

Далі в списку – керівник фракції Партії регіонів в облраді, ректор ЧНУ ім.Хмельницького Анатолій Кузьмінський, голова фракції “регіоналів” у Черкаській міськраді Ігор Мельніков, заступник начальника управління громадської безпеки УМВСУ в області Володимир Тютюнник, його шеф Володимир Іващенко та начальник обласного УВМС Володимир Ліпандін, командир роти черкаського “Беркуту” Олександр Носоченко, керівник спецпідрозділу судової міліції “Грифон” Анатолій Харенко, суддя адмінсуду області Сергій Гарань.

SONY DSC

“Якщо після сьогоднішного нашого мітингу прокуратура не виявить громадську свідомість і не буде контролювати нашу міліцію, думаю, доведеться до списку унести й прокурора області Генадія Дем’яненка”, – зазначив Бондаренко.

Він запевнив, що цей “чорний список” буде розширюватися.

“Активісти черкаського майдану будуть пікетувати помешкання цих осіб, аби їхні сусіди бачили, що біля них проживають люди, які порушують Конституцію, ганьблять права українців”, – зазначив Бондаренко.

Список проголосували. За пропозицією учасника мітингу, до переліку ворогів демократії додали й одіозного “регіонала”-нардепа Володимира Олійника.

Акція звершилася ходою і пікетуванням Черкаської обласної прокуратури та судів.

“Якщо прокуратура не візьметься здійснювати нагляд за діями міліції, закону України про мирні зібрання, будемо пікетувати їх щотижнево”, – додав Анатолій Бондаренко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: