ДЗВІН

На чемпіонаті світу з фунакоші шотокан карате сміляни “дали прикурити”

29_09_1На 15 чемпіонаті світу з фунакоші шотокан карате, який відбувся нещодавно у польському Жуково, збірна України посіла перше загальнокомандне місце, випередивши господарів змагань і збірну Казахстану. Загалом наша збірна привезла додому 21 золоту, 28 срібних та 18 бронзових медалей.

Неабияка заслуга в результаті вітчизняної команди – за смілянської спортменами. Так, Олександр Науменко із клубу “Бушидо” з Черкас завоював у скарбничку збірної три срібні та одну золоту медаль, включаючи перемогу в абсолютній категорії куміте. Також значимий був вклад таких спортменів: Юрія Здоренка (Сміла, клуб “Восток”), який став чемпіоном у ката особистому, Володимира Мачуського (Сміла, клуб “Восток”), який виборов третє місце в куміте особистому (-65 кг) та команди в складі Юрія Здоренка, Олександра Науменка та Сергія Цаподоя, котра зайняла друге місце в ката командному.

Під час підведення підсумків чемпіонату президент всесвітньої федерації фунакоші шотокан карате, майстер 10 дану, Шихан Кеннет Фунакоші привітав українську збірну з перемогою, відмітивши її високу технічну підготовку. А президенту федерації смілянину Анатолію Науменку та кращому спортсмену змагань Олександру Науменку було запропоновано пройти місячний безкоштовний тренувальний курс у США.