ДЗВІН

“Ми не хочемо брати участь у цьому фарсі!”, – “Батьківщина” покинула сесію Черкаської облради перед обговоренням бюджету

Депутати фракції ВО “Батьківщина” покинули сесію Черкаської обласної ради після того, як провладна більшість не підтримала пропозиції опозиціонерів. Зокрема, “батьківщинівці” пропонували внести до порядку денного питання про визнання Народної ради України як колегіального органу влади, про утворення виконкому Народної ради області, про клопотання до обласної прокуратури припинити кримінальне провадження по затриманих після “штурму ОДА”. Провладна більшість з 53 депутатів утрималася від голосування з цих питань.

SONY DSC

Відтак після формування порядку денного “батьківщинівці” покинули сесію. Втім, це не завадило тим депутатам, які лишилися, прийняти і обласний бюджет, і низку програм.

“Ми не хочемо брати участь у цьому фарсі, – прокоментував заступник голови фракції “Батьківщина” Анатолій Бондаренко. – Більшість не захотіла слухать про критичну ситуацію в Черкасах, обговорити звільнення дітей. Хай беруть на себе відповідальність”.

Депутатка Наталія Старікова зауважила, що небажання влади слухати думку політичних опонентів стає хворобливим. За її словами, на ранковому засіданні постійної групи з питань приватизації, власності і підприємництва, куди вона входить, їй не надали слова для зауважень по обласному бюджету, хоча час для цього був.

“Багато заходів з Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2013 рік виявилися недофінансованими, про що свідчать відповіді керівників департаментів різних напрямків на наші  депутатські звернення. Це говорить про невиконання обласного бюджету за 2013 рік, – зауважила депутатка. – Бюджет-2014 є бюджетом проїдання, а не розвитку. Майже усі видатки передбачені на оплату праці, комунальних послуг, ремонти  і т.д. Тобто він є бюджетом “виживання”. Резервний фонд залишається занадто великим (2млн), якісь “інші видатки” майже 4,5 млн. Знову, як і в минулому році, йде надто багато коштів на висвітлення діяльності , утримання ОДА та обласної ради. А всі видатки, що передбачені на 2014 рік на соціальну сферу не змінюються за умови зростання інфляції, рівня цін”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: