Корпорація «Богдан» може взяти на себе зобов’язання по утилізації автомобілів виробництва РФ

Bogdan_296600Після запровадження утилізаційного збору корпорація «Богдан», один з найбільших автовиробників України, має намір запропонувати своїм партнерам з Росії на паритетних умовах утилізувати техніку. Таким чином, українські та російські автовиробники зможуть уникнути сплати «екологічного» податку при експорті автомобілів, – повідомляють у корпорації.

«Економічні та митні війни не підуть на користь ні українським, ні російським виробникам», – зазначив президент корпорації «Богдан» Олег Свинарчук. За його словами, як тільки в Україні будуть прийняті положення та порядок утилізації знятих з експлуатації транспортних засобів, корпорація «Богдан» розпочне роботу в цьому напрямку.

Взаємна відміна утилізаційного збору дозволить вирівняти втрачені ринкові позиції, як українським автовиробникам в РФ, так і російським авто на ринку України.

Необхідно зазначити, що за 6 місяців поточного року на ринок України з Росії було імпортовано 13 735 автомобілів (14,1% від загальних продажів нових авто), експорт авто українського виробництва склав 6 036 од, що складає 0,45% від загальної реалізації нових авто в РФ.

Запровадження утилізаційного збору є розповсюдженою світовою практикою. Так, минулого року аналогічний податок було запроваджено Росією, завдяки чому українська продукція в РФ стала не конкурентоспроможною за ціною.

17 Лип 13. Опубліковано в Економіка, Область, Топ-тема.

Переглянути чи залишити коментар.