ДЗВІН

Хто заробить на врадіївчанах

Один черкаський офіцер МВС гостро сприйняв штурм райвідділку у Врадіївці. Але не через те, що колег зганьбили на всю країну, та не через те, що суспільна ненависть до правоохоронців зашкалила до неможливих висот. Обурило його фінансове питання. Тепер каже, прокуратура почне всіх “мєнтів доїть” ще більше. Через Врадіївські погроми почнуться показові перевірки по областях, по всім райвідділам міліції, прокуратура ще з місяць буде оперативно (показово) реагувати на всі звернення громадян про “міліцейський бєспрєл”.  А як відбувається в сучасних українських реаліях прокурорська перевірка неправомірних дій працівника МВС? Прокурор приїздить згідно заяви від потерпілого до працівника міліції який звинувачується. Працівник міліції повинен заплатити “налом” або оплатити рахунок на придбання чогось потрібного для прокурора. А у світлі Врадіївських подій і ціни зростуть і прокурорський тиск посилиться.

32к3

А в цей час в Черкаській обласній прокуратурі чергове будівництво, все з “нуля”, все тільки V.I.P. класу. Житель Червоної Слободи Володимир Д. просидів в приймальні прокуратури 3 години поки йому не стало зле. Викликали “швидку”. Тільки тоді хтось з прокурорів знайшов можливість відірватися від керування будівельниками та прийняти поспіхом заяву про злочин. Та якщо ви готові оплатити прокурору Ipad чи новенькі шини для його Porsche, то справа ваша вирішиться швидко та на 110% .

Тож очікуємо обновок у працівників прокуратури за рахунок працівників міліції. Кому Врадіївська трагедія, а кому мати рідна…

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: