ДЗВІН

Даценко дав 10 днів Тулубу на виконання вимог Майдану

На сьогоднішнє Народне віче в Черкасах зібралося майже 200 черкащан. Перед присутніми виступив народний депутат Леонід Даценко, який проінформував громаду про ситуацію в українському парламенті.

IMAG0253_BURST002_COVERЗа словами Даценка, у Верховній Раді фактично сформовано нову більшість, яка була готова проголосувати за закон про амністію в редакції опозиції. Але регіонали перелякалися Януковича, який спішно прибув в Раду, щоб натиснути на партійців для прийняття закону авторства Мірошниченка. Йому довелося погрожувавти регіоналам кримінальними справами, якщо вони не проголосують потрібний законопроект. На думку Даценка, Янукович втрачає контроль над Партією регіонів у Верховній Раді. Тоді як на основі опозиції і частини регіоналів більшість сформована і вона не є пропрезиденською. Розуміючи це, Янукович підписав скасування диктаторських законів “16 січня”, бо йде на поступки, аби не втратити владу.

IMAG0250

Даценко заявив, що на Черкащині склалася унікальна ситуація. Тут немає жодної захопленої адміністративної будівлі. Ба більше – всі спроби захоплень були провокаціями влади. Через це на Черкащині чи не найбільше в Україні затриманих активістів. Якщо по всій Україні їх кількість коливається в рамках 300 осіб, то тільки в нашій області – більше сотні. В Черкасах звірствує “Беркут”, а стосовно затриманих суди приймають не об’єктивні рішення.

IMAG0252

“Тулуб говорить з нами мовою ультиматумів, не йдучи на жодні поступки перед народом і нарощує ескалацію конфлікту. Тому ви ставимо ультиматум йому – протягом 10 днів випустити затриманих без жодних умов. Інакше ми організуємо великі українські майдани в Черкасах і всіх райцентрах області. І стоятимемо до повної зміни влади на Черкащині, не захоплюючи ніяких будівель, мирно висловлюючи свій спротив”, – сказав Даценко.

Леонід Миколайович озвучив на Народному віче другий ультиматум до керманича області. Це переговори з народом. Даценко вимагає, щоб Тулуб сів за стіл переговорів і зробив відповідні висновки. Бо в усьому, що відбулося і відбувається в Черкасах, винен він.

Також Даценко закликав черкащан бути відповідальними, організованими і дисциплінованими і не вестися на провокації, які допомагають Тулубу втриматися в своєму кріслі. Він наголосив на важливості створення муніципальної міліції. Бо такі правоохоронці, які живуть у Черкасах і підпорядковуються міській раді, не піднімуть кийка на невинних черкащан. Чого не скажуш про “беркутівців”, які, як банда карателів, приїхали з інших областей втихомирювать громаду.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: