ДЗВІН

Черкаси під прицілом Верховної Ради: шість депутатів вивчатимуть ситуацію з імпічментом Одаричу

e2e32b2f591624d12ac42cd67e483b06Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування створив Робочу групу Комітету з вивчення ситуації, пов’язаної із достроковим припиненням повноважень Черкаського міського голови, – повідомляє прес-служба екс-мера. Нагадаємо, місяць тому 40 депутатів міської ради спробували відправити у відставку міського голову Черкас Сергія Одарича.

Загалом до групи входить шість народних обранців та з десятків експертів, позаштатних радників і спеціалістів Комітету. Групу очолив депутат Верховної Ради від Партії Регіонів Анатолій Близнюк. Серед членів комісії є представники КПУ, «Батьківщини», «Свободи», Партії Регіонів. Членами групи є два колишніх міських голови. Серед них – екс-мер Запоріжжя Євген Карташов та екс-мер Чернівців Микола Федорук, якого також за допомогою імпічменту позбавили повноважень міського голови.

Робоча група має право вимагати від обласної державної адміністрації, міської ради та Сергія Одарича інформацію щодо ситуації, пов’язаної із достроковим припиненням повноважень Черкаського міського голови.

Також Робочій групі було доручено після закінчення судового розгляду з’ясувати з виїздом на місце фактичні обставини справи, підготувати необхідну інформацію та проект висновку Комітету експертного характеру щодо відповідності зазначених обставин вимогам Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також розробити пропозиції щодо внесення змін до статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою вдосконалення законодавчого регулювання питань дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: