ДЗВІН

Черкаський «УДАР» підозрює ЦВК у організації провокації проти опозиції

maxresdefaultЧому Центрвиборчком опублікував на сайті неправдиву інформацію щодо приналежності кандидата у депутати по 197-му виборчому окрузі Павла Філіпенка до партії «УДАР»? Нині це з’ясовують обласний та черкаський міський осередки партії «УДАР».

Як відомо, ЦВК зареєстрував кандидатом у нардепи по округу, де опозиція висунула кандидата Леоніда Даценка, жителя Черкас Павла Філіпенка. У інформації про кандидата вказано, що Павло Філіпенко – член партії «УДАР».

- Павло Філіпенко не є і ніколи не був членом партії «УДАР». Цю кандидатуру «УДАР» дійсно підтримував попередніх виборах, але на перевиборах 15 грудня партія підтримала єдиного кандидата від опозиції Леоніда Даценка. Ми вже мали розмову із Павлом Філіпенком і звернулись до ЦВК із вимогою внести відповідні зміни на сайт. Взагалі не зрозуміло, як ЦВК могла опублікувати недостовірні дані про партійну приналежність Павла Філіпенка, не маючи документальних підтверджень. Це наводить на думку про провокацію, – повідомив голова Черкаського міського осередку партії «УДАР» Андрій Кондратенко.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: