ДЗВІН

Черкаських провокаторів у антисемітських футболках не каратимуть, – Томенко

DSCF6041«Насправді те, що місцева влада вже не перший місяць використовує для власного захисту і боротьби з опозицією та з простими громадянами так звані «бригади гопників» (або як на Черкащині їх називають «Тулуб’югендами»), не є для когось таємницею», – зазначив один з лідерів «Батьківщини» Микола Томенко, коментуючи журналістам ситуацію, що склалася із збільшенням провокацій під час масових заходів.

Він нагадав, що одна така бригада у Черкасах «прославилася» тим, що для зриву мітингу опозиції вона переодягалась у палатці Партії регіонів у футболки з надписами «Бий жидів», щоб полегшити свою провокаційну роботу.

«Те, що влада співпрацює з такими бригадами і не збирається доводити до кримінальної відповідальності ці справи, свідчить те, що розслідування справи черкаських «гопників-антисемітів» до цих пір не зрушило з місця. Ми досі не маємо жодної інформації про те, коли вона буде завершена і коли назвуть прізвища замовників та покарають виконавців», – цитує політика його прес-служба.

«Цей сумний досвід «бригад гопників» було взято на озброєння і під час мітингу у Києві 18 травня. Причому, це не випадковість, це вже система, яка, фактично, працює в усіх регіонах України», – вважає Микола Томенко. Він зазначив, що раніше ця система використовувалась для рейдерського захоплення підприємств, для вирішення локальних проблем, щоб «поставити на місце» або когось із громадських діячів, або представників місцевого самоврядування.

«Тому поки що є великий сумнів і щодо покарання білоцерківських «гопників», які побили у Києві журналістів. Але все ще є сподівання, що публічний громадський контроль за всіма такими справами не дозволить місцевим «Тулуб’югендам» перетворитися у загальнонаціональну сформовану бригаду під умовною назвою «Янукович’югенд», – зазначив Микола Томенко.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: