Головним оперативним відділом ДПІ у м. Черкасах виявлено 13 злочинів, що вчинено у сфері виробництва й обігу цієї продукції, за якими відкриті кримінальні провадження, у тому числі по 8 з яких встановлено виготовлення продукції з недоброякісної сировини, що становили загрозу для життя та здоров’я людей, повідомляє прес-служба відомства.
Припинено діяльність 8 підпільних цехів з виготовлення фальсифікованого алкоголю. У процесі проведення слідчих дій по кримінальним провадженням вилучено близько 20 тон спирту та лікеро-горілчаних виробів всього на суму 1,1 млн. грн.
Найбільш «класичним» прикладом підпільного цеху з виготовлення фальсифікованого алкоголю є, як правило, спеціально відведене приміщення у власному домоволодінні, яке обладнане приладдям власного виробництва, а складний процес виробництва зводився до банального змішування спирту з водою. Отримана суміш зазвичай розливалася у пластикові пляшки та реалізовується невибагливим клієнтам.
В ході відпрацювання місць оптової та роздрібної торгівлі виявлено 15 фактів реалізації тютюнових виробів без необхідної державної реєстрації та ліцензії на даний вид підприємницької діяльності. З незаконного обігу вилучено 15 тисяч пачок тютюнових виробів орієнтовною вартістю 130 тис.грн., в тому числі, в ході вилучення було виявлено тютюнову продукцію іноземного виробництва, тобто контрабандного походження.
Всього співробітниками Головного оперативного відділу ДПІ у м. Черкасах вилучено з незаконного обігу з початку року товарно-матеріальних цінностей на суму близько 6,5 млн. грн.
Питання наповнення державного бюджету за рахунок детінізації ринку підакцизних товарів набувають особливої актуальності в умовах сьогодення, тому оперативниками Міндоходів активізовано роботу в цьому напрямку з застосуванням законних методів покарання всіх причетних осіб.
бандеровець
25/10/2013
молодці що тут скажеш