ДЗВІН

Черкаські ДАІшники масово перевіряють маршрутки

zhitomir avtobus 5З метою профілактики аварійності на пасажирському транспорті, співробітники ДАІ Черкаської області проводять масові перевірки пасажирських транспортних засобів та підприємців, які надають послуги з перевезення пасажирів.

Як інформують у прес-службі Державтоінспекції області, за час проведення перевірки було: оглянуто 1943 автобуси, з яких 99 виявлено технічно-несправних, а також перевірено 62 суб’єкти господарювання.

Проміжний аналіз результатів роботи показав, що у сфері пасажирських перевезень є недоліки, зокрема такі, що стосуються водійської дисципліни. З початку проведення заходів вже виявлено близько 384 порушення правил дорожнього руху: з них – 5 порушень швидкісного режиму, 20- порушень вимог дорожніх знаків; 94 – факти відхилення від визначеного маршруту руху тощо. Окрім того встановлено ряд ексцесів у роботі підприємств, які надають послуги з перевірки транспортних засобів та їх водіїв, що допускаються до перевезення пасажирів. Деякі з цих підприємств до своєї роботи ставляться лише формально. Наразі вже задокументовано 13 випадків керування водіями автобусом без ліцензійної картки.

Також зафіксовано 48 випадків перевезення пасажирів понад встановлену кількість.

Працівники ДАІ під час зупинок автобусів та спілкування з водіями інформують їх про необхідність дотримання режиму праці та відпочинку, нагадують про особливості керування за несприятливих погодних умов, зокрема при високій температурі повітря, під час дощу тощо.

Насамперед водії повинні зосередити свою увагу на недопущенні порушень правил дорожнього руху, а підприємці — на ретельному контролі своїх підопічних. Адже наразі за невиконання своїх обов’язків будуть притягнуті до адміністративної відповідальності, – зазначають в ДАІ області.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: