ДЗВІН

Черкаські браконьєри відповідатимуть за рибальство під час нересту

silver-karasНезважаючи на заборону рибальства під час нерестового періоду, правоохоронними органами Черкащини викрито 22 кримінальні правопорушення, вчинених за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним добувним промислом), якими завдано збитків на суму близько 150 тис. грн. При цьому вилучено 300 сіток та 2500 кг незаконно виловленої риби. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.

Санкція вказаної статті передбачає до 3-х років позбавлення волі з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Прокурорами Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у цих кримінальних провадженнях за фактами браконьєрства.

Усього ж, протягом поточного року, для розгляду до судів області з обвинувальними актами направлено 17 кримінальних проваджень зазначеної категорії, з яких на даний час розглянуто 14. За рішеннями судів винних осіб притягнуто до кримінальної відповідальності.

Довідково: в адміністративних межах Черкаської області на Кременчуцькому водосховищі з 01.04.13 по 09.06.13 та на Канівському водосховищі з 05.04.13 по 13.06.13 заборонено промислове рибальство та обмежене любительське і спортивне рибальство, а також добування інших водних живих ресурсів у зв’язку з нерестом риби на водних об’єктах.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: