ДЗВІН

Черкаська опозиція запросила Тулуба на євромайдан. Якщо він хоче почути громаду…

DSC_0118Черкаська опозиція відповіла на запрошення голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, яке він зробив на сесії Черкаської обласної ради 2 грудня.

“Я запрошував і Миколу Булатецького, і Леоніда Даценка до конструктивної розмови. Може, десь я не так зробив, можливо, вони. Однак вони не прийшли”, – із трибуни облради поскаржився на “неконструктивних” лідерів черкаської опозиції Сергій Борисович.

Утім, Даценко і Булатецький вирішили прийняти пропозицію губернатора, але із однією умовою.

“Ми готові до діалогу із Тулубом, але на майдані! – заявив координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко. – нам немає чого ховатись від людей, немає про що говорити із цією владою за зачиненими дверима”.

Тому опозиція пропонує Сергію Тулубу прийти на євромайдан, який в Черкасах щодня збирається на 18 годину, і обговорити із політичними опонентами та громадою ситуацію, що склалась в країні.

“Якщо Тулуб справді хоче почути черкащан, то він прийде. А якщо він громаду зневажає, то ні. Я переконаний, що він не прийде. Бо він жодного разу не виходив до громади, коли вона вимагала з ним діалогу. Ця влада здатна лише красуватись перед телекамерами на фоні зігнаного підконтрольного “народу” із числа чиновників та бюджетників. Ця влада боїться людей, боїться гострих запитань, бо їй немає чого людям сказати, адже всі “покращення” вона робила тільки для себе”, – вважає Даценко.

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: