ДЗВІН

Черкаська мерія забороняє у день смерті Шевченка класти квіти до його пам’ятника

Черкаська мерія відмовилась реєструвати заявку опозиції, яка збирається 10 березня у день смерті Тараса Шевченка покласти квіти до його пам’ятника на Театральній площі. Мовляв, акцію слід узгодити із керівництвом Драмтеатру, хоча він не є ані власником, ані балансоутримувачем площі і, тим більше, пам’ятника.

“Заборона на Тараса Шевченка в Україні існувала лише у найчорніші часи російського царизму та фашистської окупації. Схоже, “донецький” режим Януковичів-Тулубів-Одаричів повертає ці часи, чим ще раз доводить, що при владі окупаційна адміністрація, яка має на меті знищити усе українське, – заявив координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко. – Вчора голова Черкаської облдержадміністрації називав видання Тараса Шевченка, віддруковані коштом Фондом Миколи Томенка, нікому не потрібними “книжечками”, сьогодні не без його вказівки опозиції забороняють вшановувати пам’ять Батька української нації. Залишилось у “кращих” окупаційних традиціях обнести всі пам’ятники Шевченка колючим дротом і вилучити із бібліотек “Кобзарі”, щоб українські патріоти не могли набиратися у митця вільнолюбних думок”.

При цьому, за словами Леоніда Даценка, у жалобний день смерті митця, також у “кращих” традиціях окупантів, міська влада Черкас влаштовує народні гуляння з нагоди Масляної.

“Це верх цинізму у день, коли все українство відзначає чергову річницю смерті Тараса Шевченка, влаштовувати масштабні гулянки. Нічого сказати, достойна підготовка влади до 200-ої річниці з дня нардження Кобзаря. Однак справжніхукраїнців на шляху до Шевченка ніколи не зупиняли ані заборони, ані жандарми. Тому 10 березня о 12 годині анонсований захід на Театральній площі відбудеться”, – пообіцяв Даценко.

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Та плюньте ви на своїх містечкових “лідерів” і покладайте квіти тоді, коли вважаєте за потрібне! На це не треба жодних дозволів!

Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: