ДЗВІН

Черкащан на Великдень просять не йти до лісу

1343652989Проаналізувавши інформацію про стан пожежної безпеки в області, Управління ДСНС у Черкаській області відзначає його погіршення яке пов’язане із складними погодними умовами, внаслідок сухої та спекотної погоди, що встановилася на території області, повідомляє прес-служба відомства.

З метою вжиття запобігання виникненню пожеж, що можуть створювати загрозу життю та здоров’ю людей, негативно позначитися на ситуації у природних екосистемах співробітники управління звертаються до всіх мешканців області та гостей, щодо обережного поводження з вогнем, як у побуті так і під час перебування в лісопаркових зонах.

За такої спеки дуже небезпечним є займання сухого трав’яного покрову в лісосмугах, на узбіччях доріг. Тому необхідно пам’ятати, що найменша необачність і легковажність людини може призвести до пожежі та значних втрат.

Як засвідчує статистика, основними причинами виникнення пожеж в лісосмугах, узбіччях доріг та поблизу них є: необережне поводження з вогнем при палінні, розведення та залишення без догляду багать, дитячі пустощі з вогнем, іскри, що вилітають із вихлопних труб двигунів несправного автотранспорту. Палити, розводити та залишати без догляду багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь в лісосмугах, узбіччях доріг і поблизу них спалювати суху траву на полях та поблизу них, категорично забороняється!

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що в умовах сухої, спекотної погоди при вітрі невеличкі осередки вогню дуже швидко розповсюджуються і переростають у великі пожежі. Щоб не допустити виникнення пожеж необхідно суворо дотримуватися правил безпеки.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: