ДЗВІН

Булатецькому здається, що градус виборчої кампанії вже пішов угору

sh4Кандидат по 194 виборчому округу від опозиції Микола Булатецький зізнається, що відчуває колосальну відповідальність за позитивний результат виборів на черкаських проблемних округах.

“За великим рахунком, опозиційні політичні сили на минулорічних виборах до Верховної Ради на Черкащині набрали в сумі близько 70%. І втратити голоси виборців, незважаючи на підкупи і тиск, не можна. Ми маємо набрати не менше як 50% голосів виборців, – зазначає Микола Іванович. – І це абсолютно реальна річ. Єдине, що суспільство мляво реагує на прихід виборів. Та є таке поняття, як градус виборчої кампанії. І я відчуваю, що цей градус уже пішов – “Богдани” заворушилися, свинаренків-свинарчуків ціла бригада, Михайло Михайлович (Поплавський, – прим. Ред.) уже з’явився”.

На думку Булатецького, на його окрузі влада шукає певний сценарій виборів під “свого” кандидата. Можливо, він полягає і у висуненні на окрузі низки висуванців, які заявляють про свою причетність до опозиційних сил.

“Ті, хто сьогодні заявився на вибори, умовно члени опозиції – не є опозицією, – сказав Булатецький. – Мені навіть соромно про це говорить… Потянули туди ніби представників “Батьківщини”, УДАРу. Шукали й “свободівця”, але Ботнар так узяв усіх чіпко, що поки що нікого не можуть висмикнуть”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Смiшно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ботнар взяв так узяв усіх чіпко, що поки що нікого не можуть висмикнуть”. Ботнар ——— авторитет нiколи нiколи немав i мати небуде.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: