ДЗВІН

“Батьківщинівці” закликають запалити свічки пам’яті загиблим від Голодомору

An elderly woman cries near the candles at a monument to Holodomor victims in central KievСубота, 23.11.2013, 15.00, м. Черкаси, Соборний (колишній Першотравневий) парк.
Запалимо свічку пам’яті…

Цими днями Україна згадує своїх синів і дочок, які стали жертвами нелюдського тоталітарного режиму. Голодомор 1932–1933 років — масовий, навмисно організований радянською владою голод, який призвів до багатомільйонних людських втрат.

Закон про п’ять колосків дозволяв розстрілювати кожного голодного українця, який підбирав на полі колосся, щоб врятувати опухлих дітей, у яких насильницьким способом конфісковували усе зерно та інші продукти, які потім гнили в колгоспах.

Голодомор був акцією зі знищення свідомого українського селянства. Черкащина — одна з областей, які найбільше постраждали від Голодомору. Лише за офіційними даними, більше 300 тисяч наших земляків-черкащан позбавили життя, катуючи голодом.

Вшануймо наших предків, які загинули у роки Голодомору 1932-1933 років. Прийдіть 0 15.00 23 листопада, у суботу, до пам’ятного знаку-хреста жертвам Голодоморів та політичних репресій на Черкащині, що у Соборному парку (колишньому Першотравневому). Разом згадаємо всіх невинно вбитих злочинним режимом земляків, наших прадідів. О 15.30 розпочнеться хода до пам’ятника Тарасові Шевченку, що на Театральній площі, де продовжаться жалобні заходи. Запрошуємо долучитися усіх свідомих черкащан.

Черкаська обласна організація «Батьківщина»
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: