ДЗВІН

Звіт депутата Черкаської обласної ради Наталії Старікової

Вважаю, що звітувати за свою роботу має кожна відповідальна людина, котра взяла на себе певні зобов’язання.

Отже, мій звіт як депутата Черкаської обласної ради і політичного діяча за останні півроку.

За цей час відбулося чотири сесії облради (20 – 23), була присутньою на всіх плюс відвідала 4 сесії Черкаської міської ради та сесію Черкаської районної ради.

Виступи на сесіях облради:

• 20 сесія – запитання з місця “Про створення комунальної установи “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради”. Розкритикувала на позачерговій сесії обласної ради реформу на Черкащині “Про створення комунальної установи “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради”.

• 21 сесія – підготувала виступ з оцінкою діяльності роботи обласної ради та його керівника.

• 22 сесія – з депутатом Любов’ю Майбородою заблокували трибуну, вимагаючи обговорення звіту голови облдержадміністрації Сергія Тулуба за 2012 рік. Виступила з критикою діяльності голови облдержадміністрації щодо виконання програми соціально- губернатору прозвітуватись там, де закрито школи

• 23 сесія – виступила з оцінкою щодо роботи дитячих літніх таборів та підняла питання тотального закриття лікарень у Черкаської області

Сесія Черкаської міської ради – виступила в січні з закликом до депутатів висловити політичну мужність і громадську позицію та стати на захист лідера опозиції Юлії Тимошенко; у березні – про скасування рішення депутатів щодо заборони мирних зібрань, захист прав хворих на ниркову недостатність на лікування.

Сесія Черкаської райради – виступила з оцінкою програми соціально-економічного розвитку району на 2013 рік, критикою звіту про виконання бюджету у 2012 році та прийняття бюджету на 2013.

Підготувала проект рішення “Про місцеві ініціативи”. Відповідно до статті 9 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” члени територіальної громади мають право ініціювати розгляд у раді (в порядку місцевої ініціативи) будь-якого питання, віднесеного до відання місцевого самоврядування. Порядок внесення місцевої ініціативи на розгляд ради визначається представницьким органом місцевого самоврядування або статутом територіальної громади з урахуванням вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Робота в постійних комісіях обласної ради:

 

• До 20 сесії приймала активну участь в обговоренні питання щодо створення комунальної установи “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради”. Висловили сумніви щодо реформи в цьому напрямку: використанні коштів, доцільності її проведення, заявлених результатів реформи

• До 21 сесії виступила з критикою щодо роботи діяльності обласної ради та роботи голови обласної ради Валерія Черняка. Розкритикувала звіт про виконання обласного бюджету за 2012 рік.

• До 22 сесії взяла участь в обговоренні звіту голови облдержадміністрації Сергія Тулуба за 2012 рік. Запропонувала визнати звіт незадовільним

• До 23 сесії обласної ради брала участь в обговоренні внесення змін до рішення обласної ради від 28.12.2012 № 19-3/VI “Про обласний бюджет на 2013 рік”. Виступила з критикою реорганізації Канівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради

 

Організувала роботу 5 помічників, які працюють в різних напрямках: надають юридичні консультації, організовують та приймають участь в заходах та зустрічах з виборцями, працюють з інформаційним ресурсом, ведуть прийом громадян.

Прийом громадян депутатом Черкаської обласної ради:

У Черкасах працюю в громадській приймальні з 2010 року. Прийнято за півроку більше ніж 600 мешканців. Відкрила ГП в Смілі і Кам’янці, де веду прийом як обласний депутат, так і помічник нардепа П.Петренка.

Звернення депутата:

За півроку написано 115 звернень та запитів (для порівняння: за увесь минулий рік – 120). Частина з них – політичні (щодо звільнення з в’язниці Тимошенко Ю.В; визнання результатів виборів на проблемих округах; фальсифікації та зрив виборців на проблемних округах Черкащини; провокацій на акції «Черкащина: настав час діяти 6 квітня 2013 року), третина звернень – з особистих питань виборців, решта стосуються соціально-економічних тем (щодо звітування керівників облдержадміністрації про результати діяльності в соціально-еокномічній сфері; заборгованості з заробтіної платні; результату інвестиційної діяльності в облаті; стану та заборгованості та скорочення працівників на підприємствах Черкас та Черкаської області; закриття шкіл та лікарень.

Проведення громадських слухань:

Упродовж звітного періоду проведено низку громадських слухань із проблемних питань, які турбують громаду в Черкасах та містах і селах області. Зокрема, 14 березня проведено громадські слухання стосовно вирішення питання фінансуванню гемодіалізного центру “Фрезеніус” обласною владою мінімум на 5 років; 19 березня – відносно рішень міськвиконкому щодо обмеження місць для мітингів у місті Черкаси; 20 березня відносно закриття Черкаської міської стоматологічної поліклініки; 4 квітня стосовно закриття шкіл у Черкаській області (за часи керування Тулуба в області закрито 22 і реорганізовано 17 шкіл, а в ближчих планах обласної влади – закриття ще десятьох шкіл на Черкащині); 1 липня проведено громадські слухання у місті Сміла, щодо незаконного будівництва аптеки з порушенням вимог чинного законодавства біля житлового будинку №4, що знаходиться по вул.40 річчя Перемоги; 3 липня 2013 року проведено громадські слухання у місті щодо незаконного будівництва павільйону на прибудинковій території будинку№132, що знаходиться по бульвару Шевченка у м. Черкаси.

Крім того, організовувала та брала участь у низці заходів політичного та соціально-економічного характеру. Зокрема, 21 січня з лідером молодіжного крила опозиції Ігорем Сичовим та Наталкою Писаревою провели акцію на захист політв’язнів Юлії Тимошенко та Юрія Луценка; вийшла 1 лютого на пікет під стіни управління МВС України в Черкаській області вимагаючи відставки головного міліціонера області, а також припинення тиску на своїх активістів;18 лютого разом з опозиційними силами Черкащини провели спільну акцію “Народний трибунал”, присвячену третій річниці перебування при владі президента Віктора Януковича; 21 березня із депутатами міської та обласної ради від опозиції взяли штурмом приміщення міськради, щоб примусити міського голову скасувати рішення виконкому, яке обмежує право громадян мирно збиратись на мітинги; 22 березня на сесії обласної ради разом з представниками опозиції вимагала звіту голови Черкаської обласної держадімінстрації Сергія Тулуба, блокувала сесію облради з вимогою до голови ОДА прозвітувати перед громадою; 6 квітня, незважаючи на провокації влади, в Черкасах прийняла участь у мітингу “Черкащина: настав час діяти!”; 25 квітня прийняла безпосередню участь у Всеукраїнській протестній акції опозиції “Вставай, Україно!” в Черкасах. 15 травня звернулася із відкритим листом до в. о. міського голови Черкас Віктора Білоусова та членів новопризначеного виконавчого комітету міської ради; 10 червня під час прес-конференції Об’єднаної опозиції разом з демократичними силами Черкащини заявила про бажання завершити дискусії щодо об’єднання партій “Батьківщини”, “Фронту змін”, Партії “Реформи і порядок” на об’єднавчій конференції партії “Батьківщина” в області. Наголосила, що об’єднання партій є правильним рішенням.

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: