ДЗВІН

Скандальний Тулуб. Портрет черкаського губернатора від “Цензор. нет”

KKI_004412_00055_0h_t250wГубернатор Черкащини Сергій Борисович Тулуб, з огляду на останні події, став головною “дійовою особою” у перевиборах по проблемних округах на Черкащині. Про це пише «Цензор.НЕТ». А отже, прийшов час озирнутися на те, чим запам’ятався цей державний муж в новітній історії краю. Тулуб любить, коли його називають Героєм. На всіх офіційних заходах титул Тулуба повинен починатися зі слів «Герой України». Чиновник, що випадково випустив в своєму виступі високе звання, ризикує якщо не головою, то вже точно посадою. Позаочі його, правда, частіше називають «Героєм в законі». Ми не станемо відступати від традиції, встановленої Тулубом. І, для початку, назвемо головні віхи чотирирічного губернаторства Героя-Тулуба.

– Стабільне передостаннє місце в Україні з економічного розвитку регіону.

– Найнижчий результат Партії регіонів на парламентських виборах 2012 року в Центральній Україні.

– Найбільше число мажоритарних округів в Центральній Україні, де ПР не змогла здобути перемогу (3 з 7).

– Скандал з призначенням студентки, що розміщує відверті фото в Інтернеті, керівником Обласній філармонії (для вирішення конфліктної ситуації знадобилося втручання міністра культури).

– Руйнування пам’ятника 19 століття на батьківщині Тараса Шевченка, в селі Моринці, (унікальна хата чумака, часів юного Тараса, яка до появи Тулуба у регіоні простояв а близько 200 років, була зруйнована в один день). Діячі науки і культури зібрали сотні підписів з вимогою до Президента звільнити губернатора-варвара.

– Скандал з публікацією альбому про Черкащині, в якому на 188 сторінках були розміщені 504 фотографії Героя.

– Скандал з «бийжидівскою» акцією, коли бойовики у футболках «Бий жидів» напали на мирну демонстрацію (журналісти зняли, як вони переодягалися в скандальні футболки в наметах Партії регіонів).

– Відкритий лист митрополита Черкаського і Чигиринського Іоанна з анафемою Герою і заявою, що в церквах під час молитов проситимуть Богородицю захистити Черкащину від Тулуба.

– Масовий відтік з Черкаської області найбільших світових агропідприємств, що супроводжується публічними заявами про вкрай несприятливий інвестиційному кліматі в регіоні.

Образа: Тулуб їде в глушину

А тепер про шляхи « великого керманича » на Черкащину. Коли об’єктив фотожурналіста «заглянув » в розкритий блокнот Януковича під час його першої появи у Верховній Раді в іпостасі Президента , там , у списку претендентів на вищі пости , накресленого Януковичем власноручно, у перших рядках значилося й ім’я Сергія Борисовича Тулуба . Тоді доленосну сторіночку блокнота опублікували кілька газет і Герой , по всій видимості , вирішив , що зловив птаха удачі за хвіст . Але доля – лиходійка і рухи тіла більш « гнучких » претендентів відсунули Тулуба ( який розраховував , в гіршому випадку , на пост віце – прем’єра) у закутку – губернаторствовал в Черкаську область .Тулуб , який завжди думав себе керівником всеукраїнського масштабу , ще міг зрозуміти і прийняти в управління базову для партії влади Донеччину або індустріальну Дніпропетровщину. Але засунути її, людини , якого Янукович « знає без малого 40 років » як « блискучого керівника » в таке болото! Ні, Герой такого пробачити не міг навіть Президенту. І сьогодні на Черкащині популярна думка , що те , що Тулуб робить з регіоном – це підсвідома , а може і свідома помста Презіденту.

Сонцесяйний

1286310558_8Дивлячись на поведінку Тулуба в цьому регіоні, постійно напрошуються аналогії з римським імператором Калігулою. Ні, не тільки через його ексцентричність і жорстокий деспотизм. Не тільки тому, що до його манери правління підходить вислів Калігули: «Нехай ненавидять, аби боялися». У свій час Калігула оголосив себе богом. Герой-Тулуб оголосив себе на Черкащині великим і непогрішним керівником, іншими словами – напівбогом. Через рік правління (не керівництва, а саме правління), їм була видана книга «Рік розвитку. Черкащина крокує вперед», де на 188 сторінках були поміщені 504 його фотографії (!). Вся область була заставлена ​​білбордами – ні, не Януковича чи Партії регіонів, – білбордами Тулуба. Тулуб з дітьми, Тулуб з пенсіонерами, Тулуб з інтелігенцією, Тулуб у хлопців на ялинці. Тулуб, Тулуб, Тулуб… Як Калігула споруджував скрізь свої статуї в образі Бога – так Тулуб споруджував білборди.

Створювалося враження, що на землю Черкащини раптом зійшло з небес сонце світлого майбутнього в особі Героя України Сергія Борисовича Тулуба! Навіть у книзі, присвяченій 200- річчя Тараса Шевченка, всього на 2 -х сторінках вступу на початку книги Тулуб не втримався і розмістив 7 своїх фотографій. Громадськість зрозуміла натяк так: у ЗМІ «незрівнянного керівника» стали називати «першим після Шевченка».

Далекоглядний кадровик

Мудрий лідер призначив студентку Ольгу Сисоєву керувати заслуженими і народними (годяться їй у діди) диригентами, піаністами, басами і сопрано – словом , посадив у крісло керівника обласної філармонії. Його не хвилювала громадська думка і безмежне обурення діячів культури і мистецтва. Бо на Черкащині є тільки одна правильна думка – думка сонцеликого лідера, в променях слави якого дозволено грітися черкаському регіоні. І не більше того. І тільки скандал на всю Україну і втручання міністра культури дещо вгамували запал «мудрого кадровика». Студентку від керівництва філармонією відсторонили, але Герой наказав для неї створити нове управління в черкаському міськвиконкомі – сім’ї , молоді та спорту, яким вона нині і керує.

За час свого перебування на Черкащині він 18 разів (!) Міняв заступників, 43 рази голів райдержадміністрацій. Напрошується висновок: або не розбирається в людях, або торгує посадами.

Герой, не замислюючись, змінює директорів, які десятиліттями успішно керували підприємствами і забезпечували людям роботу і зарплату.

Непереможний маршал модернізації

Tulub3Виробництво на Черкащині росло в дотулубовскій період. А з 2010 року, коли Герой взявся «будувать нову Черкащину», почався промисловий обвал. Статистика падіння просто шокує. За тулубовскій період падіння становить на підприємствах машинобудування – 21,5 % , у добувній промисловості та розробці кар’єрів – 21,1 %. Тільки в цьому році за 8 місяців обсяг реалізованої промислової продукції впав на 6 %. У 2012 році зупинили свою діяльність Бужанський і Жашківський цукровий заводи, в 2013 році – Пальмірський цукровий завод. З області пішли потужні інвестори – компанії «Нібулон», «Bonduelle», «Хенкель».

«Непереможний маршал модернізації області» незважаючи на водоспад обіцянок , так і не зміг ліквідувати заборгованість з виплати заробітної плати, за 8 місяців цього року вона навіть зросла – на 2,1 %

Вершиною дурості і бажання заробити стало знищення 200-річної хати в Моринцях, яку пам’ятав ще Тарас Шевченко. І це для того, щоб на її місці звести етнографічний комплекс до 200-річчя поета. На комплекс виділено мільйони. І знову скандал на всю Україну: історичний пам’ятник, що простояв два століття, в один день упав під натиском дурості і жадібності Героя. Та «мудрий керманич» швидко знайшов вихід і збрехав, що будиночок розібрали для відтворення, що сфотографували кожну деталь. Але… жодного фото нікому не показав. Більше того, місцеві будівельники, що розвалили його, вже заявили журналістам, що ніякої зйомки вони не вели і розібрали будинок всього за кілька годин.

Поділитися цією новиною з друзями
7 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Вор и подлец! Будь проклят!

  2. Відповіcти

    Гарна стаття…хоч ì написана однобоко,з ненавистю до Тулуба(а вин цього заслуговуэ),але смìливо ì з харизмою..областì дìйсно занепала ì в бìльшостì дякуючи Тулубу…

    • Відповіcти

      Ну то прокоментуйте багатогранно, з любов’ю до Тулуба : ).
      Як на мене, то стаття вичерпна. А Тулубу залишилось лише коня на посаду радника ввести. Для повної історичної паралелі…

  3. Відповіcти

    ЦЕНЗОР НЕТ ПРИНАДЛЕЖИТ “ПАСТОРУ” ТУРЧИНОВУ – ЭТИМ ВСЁ СКАЗАНО!!!!

    • Відповіcти

      кому бы не принадлежал бы цензор.нет, если человек- …, то это факт!

      • Влад Брова
        Відповіcти

        Попередження. Перше і останнє… При повторенні лайки – бан!

  4. Відповіcти

    А что комментировать? Модно лишь добавить парочку штрихов к портрету “Героя”. Заместитель губернатора Эдуард Ивакин – племянник Героя, глава Черкасской РГА – тоже.
    Поинтересуйтесь кто и как в преддверии Нового года “вытаптывал” рыбу в заказнике на “черной яме”? (Там где зимует рыба) . Отловом рыбы занимался господин Савицкий (спортохота) близкий друг г-на Ивакина!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: