ДЗВІН

Ліцеїст із Городища здобув дві медалі на Чемпіонаті України

???????????????????????????????Одразу дві бронзові медалі – зі стрибків у довжину та потрійних стрибків – на зимовому юнацькому чемпіонаті  України з легкої атлетики, який відбувся 30-31 січня в Запоріжжі, здобув учень Городищенського економічного ліцею Богдан Щибря.

Таким чином Богдан підтвердив статус переможця огляду-конкурсу в номінації “Кращий легкоатлет Черкащини 2013 року”, адже він став єдиним зі збірної, хто отримав медальний ужинок.

Спортсмен –  вихованець тренера-викладача районної ДЮСШ Ірини Пестенкової.

З огляду на те, що Богдан показав досить успішні результати ще й у змаганнях з бігу на 60 м (6 місце) та 200 м, а також в естафеті, то його внесок у залікову скарбничку Черкащини можна визнати “левовим”.