Сьогодні у с. Геронимівка Черкаського району було відкрито громадську приймальню лідера опозиції Черкащини Леоніда Даценка.
А відкрито її було у будівлі сільського Будинку культури. Хоча, про цей БК хочеться сказати окремо. Вже десяток років, як він не належить громаді села. Господарями його є група приватних підприємців, серед яких – опозиційний депутат Черкаської міської ради, син також невизнаного переможця минулорічних парламентських виборів Миколи Булатецького, Максим Булатецький.
Будинок культури було збудовано у 1955 році, і до останнього часу він вважався одним з накращих сільських закладів культури в Україні: будівля у стилі соц.барокко, з колонами, надзвичайно красивим фасадом. Але варто на нього глянути тепер:
Зовнішня краса, прикрашена ще комуно-фашистськими символами.
Люстру з огляду безпеки (аби не гепнулась комусь на голову) опущено, бо дах страшенно тече, стеля вже не витримує.
Цей жах носить назву “стеля”.
Мешканці села не втрачають надії, що Максим Миколайович Булатецький таки передасть цю рідну для геронимівців будівлю, з якою пов’язані дитинство й молодість - частина життя багатьох з них, у власність громади і громада вже спільними зусиллями врятує її від руйнації.
На відкриття громадської приймальні до Геронимівки разом з Леонідом Даценком прибули також депутат обласної ради, керівник виборчого штабу кандидата Наталія Старікова, керівниця прес-служби, головний редактор газети “Нова молодь Черкащини” Тетяна Воронцова, геронимівські активісти депутат районної ради Олександр Вовк, геронимівець Володимир Ковтун.
По прибутті перше, на що натрапили – це відсутнє світло у Будинку культури. Як виявилось, скінчилися кошти і тепер немає чим спалачувати за світло.
Тож, зустріч з Л.Даценком, на яку прийшло приблизно чоловік 30, серед яких були медики, вчителі, ветерани, колишні й нинішні керівники сільської ради, носила досить емоційний характер. Люди не прийшли лише заглядати до рота опозиціонеру. Відразу ж до прибулих гостей потекли рікою людські нарікання про усі проблеми, у яких нині знаходиться їхнє село. А це – і проблеми з водопостачанням, і зі сміттям. Це – той факт, що село досі без сільського голови, а виборів влада все не призначає. Ба навіть приміщення сільради сільській громаді не належить, а належить все тим же бізнесменам, яким рада сплачує за оренду цього приміщення.
Великою проблемою, насамперед екологічною, що неабияк впливає на здоров’я селян є звалище твердих відходів, яке знаходиться неподалік села і за своїм станом являє собою справжню загрозу.
Закінчилось все покладанням квітів героям-борцям за Незалежність Батьківщини.
Думка читачів