ДЗВІН

Леонід Даценко відкрив громадську приймальню в Геронимівці.

Сьогодні у с. Геронимівка Черкаського району було відкрито громадську приймальню лідера опозиції Черкащини Леоніда Даценка.
А відкрито її було у будівлі сільського Будинку культури. Хоча, про цей БК хочеться сказати окремо. Вже десяток років, як він не належить громаді села. Господарями його є група приватних підприємців, серед яких – опозиційний депутат Черкаської міської ради, син також невизнаного переможця минулорічних парламентських виборів Миколи Булатецького, Максим Булатецький.
Будинок культури було збудовано у 1955 році, і до останнього часу він вважався одним з накращих сільських закладів культури в Україні: будівля у стилі соц.барокко, з колонами, надзвичайно красивим фасадом. Але варто на нього глянути тепер:

SAM_0163

Зовнішня краса, прикрашена ще комуно-фашистськими символами.

SAM_0167

Люстру з огляду безпеки (аби не гепнулась комусь на голову)  опущено, бо дах страшенно тече, стеля вже не витримує.

SAM_0168

Цей жах носить назву “стеля”.

Мешканці села не втрачають надії, що Максим Миколайович Булатецький таки передасть цю рідну для геронимівців будівлю,  з якою пов’язані дитинство й молодість -  частина життя багатьох з них, у власність громади і громада вже спільними зусиллями врятує її від руйнації.
На відкриття громадської приймальні до Геронимівки разом з Леонідом Даценком прибули також депутат обласної ради, керівник виборчого штабу кандидата Наталія Старікова, керівниця прес-служби, головний редактор газети “Нова молодь Черкащини” Тетяна Воронцова, геронимівські активісти депутат районної ради Олександр Вовк, геронимівець Володимир Ковтун.
По прибутті перше, на що натрапили – це відсутнє світло у Будинку культури. Як виявилось, скінчилися кошти і тепер немає чим спалачувати за світло.
Тож, зустріч з Л.Даценком, на яку прийшло приблизно чоловік 30, серед яких були медики, вчителі, ветерани, колишні й нинішні керівники сільської ради, носила досить емоційний характер. Люди не прийшли лише заглядати до рота опозиціонеру.  Відразу ж до прибулих гостей потекли рікою людські нарікання  про усі проблеми, у яких нині знаходиться їхнє село. А це – і проблеми з водопостачанням, і зі сміттям. Це – той факт, що село досі без сільського голови, а виборів влада все не призначає. Ба навіть приміщення сільради сільській громаді не належить, а належить все тим же бізнесменам, яким рада сплачує за оренду цього приміщення.
Великою проблемою, насамперед екологічною, що неабияк впливає на здоров’я селян є звалище твердих відходів, яке знаходиться неподалік села і за своїм станом являє собою справжню загрозу.

  Зі своєї сторони гості не стали годувати геронимівців порожніми обіцянками, мовляв, ви лише проголосуйте 15 грудня за Даценка і буде вам щастя. Ні, і Даценко, і обласний депутат Старікова, намагаючись дійти до людських сердець, намагались бути чесними і пояснювали, що ні народний депутут, ні депутат будь-якого іншого рівня без підримки громади мало що вирішить. Особисто Л.Даценко не є якимось олігархом, господарем великого чи дрібного бізнесу. Леонід – журналіст, письменник (від себе додам – совість українця) і до Верховної Ради йде не задля особистого збагачення, а якраз для того, аби зробити нашу українську домівку кращою за  якістю, привабливістю, зручніщою для життя.SAM_0165SAM_0173SAM_0180

SAM_0182

SAM_0186

SAM_0199

Закінчилось все покладанням квітів героям-борцям за Незалежність Батьківщини.

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: